nákupný košík

počet položiek: 0

suma: 0,00 €

prihlasovací e-mail:

prihlasovacie heslo:

- registrácia

- zabudol som heslo

Športové výfuky a koncovky

ULTER SPORT

ULTER SPORT

Firma vznikla v roku 1986 ako mala firma služieb špecializujúca sa v regenerácií a výmene výfukových systémov.
V roku 1990 firma sa pretransformovala na Obchodno - výrobný závod „ULTER“ a začala sa zaoberať výrobou tlmičov pre rôzne typy automobilov.
V roku 1992 z dôvodu záujmu automobilového trhu o športové výfukové systémy, na základe vlastných skúseností sa začalo pracovať nad spustením výroby tlmičov a športových koncoviek.

Vysoké nároky aké pred výrobcami športových tlmičov kladu zákazníci rozhodli o zavedení viacerých nových technológií a vysokokvalitných materiálov. Konečný výrobok splnil všetky očakávané požiadavky v dôsledku čoho získal certifikát príslušného poľského úradu „PiMOT“ vo Varšave, ktorý oprávňuje značiť naše výrobky bezpečnostnou značkou „B“.


V roku 2001 vznikla firma „ULTER-SPORT“ s.r.o. ktorej úlohou bolo vytvorenie obchodnej siete a realizácia plánu výstavby moderného závodu, ktorý bude schopný splniť požiadavky západoeurópskych trhov.
V roku 2003 tento plán sa podarilo splniť, v dôsledku čoho bol otvorený novy výrobný podnik v obci Wegierska Gorka pri Zywci s technologickým zázemím dovoľujúcim rozhodne vstúpiť na trhy Európskej Únie.


V roku 2004 podnik bol podrobený certifikácii ISO 9001 : 2000 nemeckým Inštitútom TüV CERT Saarland so sídlom v Sulzbach, čo dovolilo uznať zhodu našich výrobkov s normou ISO 9001 : 2000 a získať značku TüV CERT pre náš podnik.

no description
V súčastnej dobe naše výrobky okrem poľského trhu získali uznanie na trhoch Čiech, Slovenska, Maďarska, Litvy, Ruska, Ukrajiny, Nemecka, Dánska, Holandska, Belgicka aj vzdialeného Turecka, čo potvrdzuje stále rastúcu vysokú kvalitu našich výrobkov a súčastne dovoľuje ponúknuť Vám vynikajúci výrobok pre doplnenie vášho obchodného sortimentu.

 

 

BUZZER

BUZZER

 

.

© 2012 by DODUIN